tpl-symbol@2x

Plastikárska a gumárenská výroba

Prostredníctvom outsourcingu výroby zabezpečujeme pre našich klientov flexibilitu a optimalizáciu nákladov výroby a logistiky, prostredníctvom prevzatia zvolenej časti výroby za účelom racionalizácie nákladov pre konečného odberateľa.

V prípade tak externej ako aj internej logistiky spoločnosť TPL-GROUP a.s. zabezpečuje taktiež kontrolu kvality zhotovovaných výrobkov a preto naši partneri získajú zmluvný vzťah len s jedným partnerom garantujúcim, kvalitu, dodržovanie termínov a produktivity namiesto komunikácie s mnohými jednotlivými pracovníkmi.
Gumárenská
výroba

Vyžaduje premyslený návrh a konštrukciu nástroja (formy) pre výrobu gumového výrobku. Výroba prebieha vo vyhrievaných formách stlačených hydraulickými (vulkanizačnými) lismi. Technológia výroby je závislá od tvaru a zložitosti gumových dielov.

Tlakové lisovanie
Compression moulding
Tlakové lisovanie
Compression moulding
Tlakové lisovanie
Compression moulding
Plastikárska
výroba
Vstrekovanie
plastov

Vstrekovanie plastov je jednou z hlavných operácií pri spracovaní plastov. Umožňuje ekonomicky a kvalitne produkovať dostatočne presné výrobky zo širokého rozsahu plastov. Výrobky zhotovené vstrekovaním sa vyznačujú veľmi dobrou rozmerovou a tvarovou presnosťou. Proces prebieha automaticky, s vysokým využitím materiálu blížiace sa k 100% – patrí k bezodpadovým technológiám. Technológia je vhodná pre veľkosériovú výrobu.

Výroba na vstrekolisoch prebieha na Vašich vstrekovacích formách, alebo ak nemáte formy na výrobu k dispozícii, dokážeme Vám ich zabezpečiť. Počas výroby zabezpečujeme uskladnenie a aj servis vstrekovacích foriem.

Mask Group 25

SPOLUPRÁCA

Zaujali vás naše služby v plastikárskej
a gumárenskej výrobe?

Dohodnite si obchodnú schôdzku s jedným z našich konzultantov.
Na vyžiadanie vám zostavíme nezáväznú ponuku a zašleme referencie našich služieb.

Kontaktujte nás